Kreatywność
E-Gazetka Kreatywna

"Aby do czegoś dojść
trzeba wyruszyć w drogę."
lewy

Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce...
   Znajomi często pytają się mnie jak mi się chce, co mnie motywuje do pracy? W dzień zajmuję się przyjaciółmi, studiami, książkami, innymi organizacjami, a po nocach pracuje, a na dodatek jeszcze jestem zadowolony i uśmiechnięty.

A może tak poprostu poczucie spełnienia w tym co robie!?
   Mihali Csikszentmihalyi nazwał to zjawisko w swojej książce przepływem. Ja nie wiem jak to nazwać, poprostu jest coś w tym co robię co mnie motywuje. Jest coś co sprawia, że czuje się zadowolony z każdej chwili w której mogę coś robić. To takie budowanie zamku cegiełka po cegiełce i radość z tego, że jeszcze tyle pracy przede mną, by go zbudować.

Pytają mnie gdzie tego szukać?
   Nie umiałem odpowiedzieć... zwyczajnie nie umiałem tego określić do końca. Nie lubię jednak stac w miejscu, w poszukiwaniu odpowiedzi zajrzałem do książek Nikodema Marszałka (Odrodzenie Fenixa i Motywacja Bez Granic), traktujących o motywacji. Jakież moje zaskoczenie było, gdy znalazłem tam moje własne myśli i odczucia, moje własne motywacje! Znalazłem tam to o czym mi sie zdaje wiedziałem, ale nie potrafiłem sprecyzować, uświadomić sobie tego. Teraz jak mnie ktoś pyta jak? po prostu polecam te lektury, bo dzięki nim naprawdę można Poczuć i Zrozumieć jak działa prawdziwa Motywacja Do Działania!


prawy

 
Wszelkie prawa przystrzyżone *** reklama na stronie

Autor: Tomasz Urban

Inne szkolenia:
poradniki psychologiczne
zarządzanie czasem
manipulacja


Życie z Ludźmi:
motywacja
dawca organów
dane osobowe
book crossing
ziarenka ryżu
Prezent:
Znajdź na tej stronie taki znaczek:


kliknij w niego, a dostaniesz sie do strony na której przygotowałem dla Ciebie prezenty!!! POLECAM:
e-biznes
PIK